Full Time
Life Dental Spa Toate Orasele
Posted 9 months ago

Customer Care Specialist (Bucuresti, Iasi, Brasov, Cluj, Pitesti, Arad, Oradea, Constanta, Sibiu, Timisoara, Craiova, Targu Jiu)

Esti o persoana centrata pe client, care este pasionata de crearea unei experiente grozave pentru pacient si intelege modul in care implicarea clientilor este cruciala pentru cresterea bradului? Atunci te dorim in echipa Life Dental Spa.

RESPONSABILITATI:

  • Vei fi cel care va interactiona cu pacientii din cadrul clinicii noastre prin intermediul telefonului;
  • Vei fi cel care va identifica nevoile lor si ii vei indruma catre cel mai bun tratament pentru ei;
  • Tu vei fi ghidul lor in clinica noastra si ii vei introduce in lumea unica a Life Dental Spa;
  • Le vei cere feedback si il vei centraliza;
  • Vei raporta si vei interpreta datele din sistem astfel incat sa stabilesti un plan de actiune, in vederea cresterii vanzarilor.

CERINTE:

  • Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare;
  • Studii superioare (finalizate sau in curs) – Diploma de licenta
  • Minim 2-3 ani experienta in vanzari, customer care – dar daca tu stii ca te regasesti 100%, noi ne dorim sa te cunoastem si fara experienta;
  • Cunostinte de limba Engleza (cel putin la nivel conversational);
  • Cunostinte in utilizarea calculatorului (Pachet MS Office & Windows);
  • Experienta in domeniul medical reprezinta un avantaj.

BENEFICII:

  • Salariul fix + tichete de masa;
  • Un climat de lucru performant si orientat catre rezultate;
  • Acces la programe de dezvoltare personala si profesionala;
  • Reduceri substantiale de pret pentru servicii stomatologice, pentru tine si cei dragi.

DESPRE LIFE DENTAL SPA:

Life Dental Spa este un brand respectat, puternic si dinamic. Misiunea companiei este sa ofere pacientilor servicii stomatologice minim invazive, ultra tehnologizate si cu materiale biocompatibile. Life Dental Spa a transformat total abordarea conventionala a stomatologiei intr-una holistica si inalt integrata biologic. Compania prezinta la nivel national un lant de 11 clinici stomatologice si continua efervescent planul de extindere al companiei atat in Romania cat si la nivel international. Budapesta, Munchen sau Dubai sunt doar cateva dintre tintele pe terment scurt ale Life Dental Spa. Extinderea este exponentiala si abordeaza atat domeniul serviciilor dentare cat si a unor noi linii de business indreptate catre laboratoare de tehnica dentara si analize medicale.

Aplica acum si descopera cum munca ta poate fi apreciata la standarde occidentale!

Daca esti interesat/a, te rugam sa transmiti CV-ul tau la adresa de email: recrutare@lifedentalspa.ro

Job Features

Job Category

Customer Care

blank